Кава належить до тих напоїв, які багато людей вживають щодня.
Як стверджують фахівці, майже 70% людей на планеті п’ють каву хоч би раз в тиждень, а 62% людей – раз на добу. І це любителі не тільки чорної кави, але і напою з різними добавками – цукром, вершками та сиропами.
Проте є продукти, які не варто додавати в каву, оскільки це дуже шкідливо для здоров’я, пише 24 канал
Як показують дослідження, більшість добавок до кави – це порожні калорії, які не приносять користі та ставлять під загрозу здоров’я людини.
Порційні вершки
Такі вершки зручні для ресторанів і кафе, а також в офісах і домашніх умовах. Вони довго зберігаються в будь-яких місцях. Але виробники в них додають синтетичні добавки та консерванти для тривалого зберігання, а значить – вони шкідливі для організму.
Варто відзначити, що серед таких консервантів є фосфат натрію, який у надмірних дозах може призвести до порушення функції нирок, серцево-судинної системи та ослаблення кісток.
Штучні підсолоджувачі
Основна проблема всіх добавок до кави – це безліч порожніх калорій. І їх часто замінюють штучними підсолоджувачами. А ось з приводу них вчені сперечаються дотепер – одні стверджують, що це самообман, інші – це допомагає схуднути.
Крім того, цукрозамінники змінюють смак напою і навіть невелика кількість робить продукти більш солодкими. А це стимулює рецептори й стає причиною вироблення толерантності до інших смаків.
Ароматизовані вершки та сиропи
У таких добавках значно більше калорій, ніж у звичайному молоці та цукрі. Також в них містяться небезпечні ароматизатори та пальмова олія. А це загрожує підвищенням рівня холестерину і порушенням травлення.
Згущене молоко
Каву зі згущеним молоком п’ють у В’єтнамі та Іспанії. Cafe Canario – один з найбільш шкідливих кавових напоїв. У двох столових ложках згущеного молока міститься 22 грами цукру і 130 калорій.
Український військовослужбовець висловився і про чоловіків, які сидять удома, і про мобілізацію жінок. Як інформує…
Сьогодні 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення. Це 1000 днів незламності, відваги та щоденної боротьби…
У Міноборони України прагнуть перетворити мобільний застосунок "Резерв+" на загальноукраїнський рекрутинговий центр і замінити відповідні…
Українська армія потребує поповнення резервів. Внаслідок цього мобілізація в Україні може посилитися. Як інформує…
Очікується, що нововведення сприятимуть не лише зміцненню обороноздатності країни, а й підвищенню довіри громадян до…
У березні 2025 року пенсії хочуть збільшити на рівень інфляції, що частково покриє рівень зростання…