facebook

У деяких регіонах можуть продовжити навчання в школах у червні

Школи в деяких регіонах можуть продовжити навчання в червні через канікули, які були введені через COVID-ситуацію.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки Юрій Кононенко.

“В основному все йде за планом, дистанційне навчання – це просто форма навчання, і це нормально в нинішніх умовах. Але у нас є заклади освіти, школи, особливо в західній частині України, де, як ви знаєте, часто оголошували надзвичайні обставини і продовжувалися канікули. І можливо, що саме там буде потреба, хоча це може бути і в інших регіонах також, продовжувати це навчання і в червні”, – повідомив він.

За словами Кононенка, рішення про це ухвалюють педрада та директор навчального закладу, оскільки згідно з законодавством, навчальний заклад самостійно приймає рішення стосовно режиму роботи, оголошення канікул тощо.

“Навчальний рік згідно з законодавством України повинен завершитися не пізніше 1 липня. Але в Україні склалася така традиція, коли всі думають, що навчальний рік повинен завершуватися 25 травня або в крайньому разі 30 травня. Насправді це не так. До 1 липня завершується навчальний рік, і враховуючи ту ситуацію, яка у нас була і продовжується, все це залежить від закладу освіти. 175 днів, які є обовязковими для навчання, вони мають бути виконаними закладами освіти. І кожен заклад освіти, кожна школа сама вирішує це питання (про продовження навчання – ред.)”, – сказав він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, на сьогодні “червона” зона карантину діє в 12 регіонах України, “жовта” – в 3. У “червоній” зоні з максимальними обмеженнями – Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...