Свій проект Головаченко запропонував на конкурс Silicon Valley Robotics.
UniExo є модульним екзоскелетом, який замінює стаціонарне медичне обладнання для пересування пацієнтів з особливими потребами. Окрім власне допомоги людям з інвалідністю або під час реабілітації, його творці наголошують на ще одній перевазі пристрою – його доступності.
За умовами змагання, за кожен із запропонованих стартапів голосують читачі сайту. Проекти оновлюються щотижня. Серед решти учасників, розробка українця отримала переважну більшість голосів. Переможця конкурсу оголосять наприкінці листопада.
Вартість виробництва однієї частини екзоскелета – в діапазоні від $ 4 тис. до $ 15 тис., разом із компонентами з пластику та металу, стабілізаторами, програмними блоками й сенсорами, йдеться на “Слово і діло”.
Ціну українського UniExo прогнозують в рази нижчою, від ізраїльського аналога ReWalk, який коштує близько $ 70 тис.
Розробка українця отримала переважну більшість голосів. Фото robohub.org |
Користуватися екзоскелетом просто – його програма підлаштовується під потреби людини і допомагає їй пересуватися.
Керувати ним можна за допомогою нейрошлема або нейробраслетів.
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…