Погода в Україні на Великдень і травневі свята порадує жителів багатьох регіонів. Очікується потепління, і місцями температура повітря підніметься вище + 20 градусів.
Про це розповіла провідний синоптик Українського гідрометцентру Наталія Голеня в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24”.
Вона повідомила, що потепління очікується на свята практично у всіх областях України. Трохи прохолодніше буде тільки на заході країни.
“До Великодня буде підвищення температури, очікуємо 1-2 травня. 1-го буде + 12 +18 градусів, до + 19 градусів тепла. На 2 травня, особливо в південних, центральних і східних областях, буде +20 +24 градуси”, – зазначила синоптик.
А ось в західні області, за прогнозами синоптиків, прийде атмосферний фронт з дощами. Там не буде таких високих температур, хоча в цілому теж потеплішає. За словами Наталії Голені, на заході очікується від +10 до +15 градусів, максимум до +16 +17 градусів.
За даними Українського гідрометцентру, в суботу, 1 травня, сильними дощами охопить всі західні області. Гроза може пройти в Луганській області. Вночі в Україні очікується від + 7 до + 10 градусів. У центрі, на сході від +16 до +19 градусів вдень, на півдні від +21 до +23 градусів. У північних і західних областях очікується від +13 до +17 градусів.
У Києві 1 травня невелика хмарність, без опадів. Вночі + 8 +10 градусів, вдень +17 + 19 градусів.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…