Categories: ЛьвівПодії

Львівську перукарку оштрафували на 17 тис. грн за клієнтку без запису

Сихівський районний суд Львова оштрафував на 17 тис. грн львівську перукарку Галину Лозову, яка стригла клієнтку під час березневого карантину без попереднього запису.

Про це пише ZAXID.NET.

19 березня у Львові запровадили посилений карантин, під час якого перукарні та салони краси могли приймати клієнтів лише за попереднім записом. Цього ж дня о 13:00 в перукарні на вул. Стрийській, 85а поліцейські виявили перукарку Галину Лозову, яка стригла клієнтку поза записом і без рукавичок.

Під час судового засідання 13 квітня Галина Л. свою вину визнала частково. Вона пояснила, що дотримується правил карантину та приймає клієнтів лише за попереднім записом. Однак вранці 19 березня до неї зателефонувала клієнтка та попросила прийняти її якомога швидше, на що перукарка погодилася. А відсутність рукавиць під час роботи вона пояснила тим, що стригти в рукавицях їй не зручно.

Враховуючи докази, голова Сихівського районного суду Ольга Бойко визнала перукарку винною у вчиненні адмінправопорушення за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та оштрафувала її на 17 тис. грн. Крім цього, вона має сплатити 454 грн судового збору. Цю постанову ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago