Categories: Здоров'я

Інфекціоністка назвала улюблений вік COVID-19

Інфекціоністка Леся Радковська розповіла, що наразі улюбленим вікором коронавірусу є 30 – 35 років. Це могло статися, зокрема, через британський штам.

Про це пише 24 канал.

За словами Радковської, британський штам уражає молодше населення – віком від 30 до 40 років. Окрім того, цей штам є більш агресивним у порівнянні з південноафриканським.

«У нас він, напевно, не приживеться, в Австрії робили дослідження – там не прижився», – зауважила інфекціоністка.

Радковська також не заперечує, що штами могли з’явитися в Україні раніше, аніж про це написали ЗМІ. Це пов’язано з діагностикою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щоб виявити ці штами, необхідно мати дуже класне та професійне обладнання.

Нові штами COVID-19 в Україні: головне

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в усіх регіонах України вже виявили британський штам коронавірусу.

Окрім того, територією нашої країни поширюється південноафриканський штам.

Ляшко наголосив: це більш агресивні віруси, вони мають зменшений інкубаційний період: до 1 – 3 днів.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago