facebook

В Італії затримали проросійського бойовика, що воював на Донбасі

Правоохоронці Італії у межах операції Lone Wolf розшукали та затримали 50-річного чоловіка. Слідство встановило, що раніше він воював на сході України на боці проросійських бойовиків.
Наразі проти 50-річного чоловіка відкрили кримінальне провадження, його звинувачують в терористичній діяльності.

Про це повідомляє МВС України.

У 2015 він уже потрапляв у поле зору правоохоронців, які розслідували участь італійських громадян – найманців у незаконних збройних формуваннях на сході України. Тоді затриманий уникнув покарання, бо стверджував, що не стріляв в українських бійців.

На час слідства підозрюваний не може покидати країну, а в його помешканні вже пройшли обшуки.

Варто зазначити, що розслідування проводить спецпідрозділ Digos (відділ загальних розслідувань та спеціальних операцій), якому вже вдалося відстежити численні банківські трансакції на особистий рахунок підозрюваного, що надходили з так званого “ДНР”, а також вилучити матеріали фото, відео та інші документи, які підтверджують підозру слідства.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Голова української частини Українсько-італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков неодноразово, під час переговорів з італійськими посадовцями, наголошував на неприпустимості участі італійських громадян на боці проросійських збройних формувань на сході України та закликав жорсткіше реагувати на подібні випадки.

Українські правоохороннці, своєю чергою, документують та передають до Риму всю наявну інформацію.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...