lightroom_name
МОЗ врахувало пропозицію освітнього омбудсмена дозволити батькам, дотримуючись протиепідемічних правил безпеки, відвідувати заклади освіти.
Про це освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив на своїй Facebook-сторінці.
У березні освітній омбудсмен звернувся до головного Державного санітарного лікаря з пропозиціями дозволити батькам відвідувати заклади освіти, що раніше було заборонено його постановою №50 від 22 серпня 2020 року.
Цю пропозицію враховали й виклали у пункті 7 оновленої постанови.
Тепер батьки можуть зайти за умови:
використання засобів індивідуального захисту;
проведення термометрії безконтактним термометром;
попереднього узгодження з керівником закладу освіти.
Також у зміненій постанові санлікаря врахували пропозиції розраховувати нормативи використання засобів захисту та дезінфекції відповідно до інструкції.
“Певна проблема була у тім, що для проведення тендерів на закупівлю засобів захисту та дезінфекції потрібні обрахунки кількості. Такі обрахунки тепер можна робити, спираючись на затверджену інструкцію до використання, яка є у кожного засобу, що включений у відповідний перелік, затверджений МОЗ”, – пише омбудсмен.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…