Categories: АТО

Епіфаній освятив п’ять тисяч пасок для військових в ООС, під Кримом та на півночі

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на території Свято-Михайлівського Золотоверхого собору освятив п’ять тисяч пасок, які отримають військовослужбовці Збройних сил України, що виконують завдання на півдні та півночі країни, а також у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це у вівторок, 27 квітня, повідомили в пресслужбі Командування об’єднаних сил Збройних Сил України

У заході з передачі великодніх пасок взяв участь і командувач КОС генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Особовий склад Командування висловлює свою підтримку, вдячність і демонструє духовну єдність з побратимами, яка є надзвичайно важливою в цей час. Ми доклали зусиль, щоб наші хлопці, які зараз далеко від рідних, відчули себе частиною великої сім’ї, адже ці паски символізують частинку рідного й домашнього побуту”, — цитує Наєва його пресслужба.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, як передає пресслужба ПЦУ, Епіфаній під час окремої зустрічі нагородив генерал-лейтенанта Сергія Наєва орденом святого великомученика Юрія Переможця. А Наєв вручив предстоятелю ПЦУ свою відзнаку.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago