У Кривому Розі під час відпочинку з родиною біля озера у дівчинку поцілили з пневматичної зброї. Виявилося, що підліток, який перебував у компанії однолітків, стріляв по банках.
Про це повідомляє Перший Міський.
Інцидент стався учора ввечері, 3 травня. Повідомляється, що група підлітків гралася на березі озера “Солене” у Довгинцівському районі, стріляючи по пляшках. За попередньою інформацією, один із хлопчиків поцілив у обличчя 6-річної дівчинки, яка відпочивала разом з батьками і трохи відійшла.
Коли дитина повернулася, батьки помітили в неї рану на обличчі і викликали швидку і правоохоронців.
Батьки постраждалої хотіли самотужки затримати стрільця, але той сів у машину до друзів і втік.
За попередньою інформацією, стрільцеві на вигляд 14 років. За словами батька постраждалої дівчинки, підліток стріляв з пневматичної зброї просто з авто.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…