Зараз людям, які в’їжджають до Італії з інших європейських країн та Ізраїлю, обов’язковий п’ятиденний карантин і обов’язкове тестування як до прибуття, так і в кінці періоду ізоляції.
Італія планує скасувати карантинні обмеження для мандрівників, що прибувають з європейських країн, Великобританії та Ізраїлю, вже в середині травня в спробі пожвавити індустрію туризму, заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо, повідомляє Reuters.
“Ми працюємо над скасуванням “міні-карантину” для людей, що прибувають з європейських країн, Великобританії та Ізраїлю, якщо у них є негативний тест, доказ вакцинації або одужання від COVID протягом останніх 6 місяців. Те ж саме і в США”, – заявив він.
Зараз людям, які в’їжджають до Італії з інших європейських країн та Ізраїлю, обов’язковий п’ятиденний карантин і обов’язкове тестування як до прибуття, так і в кінці періоду ізоляції.
Для мандрівників, що прибувають із США, обов’язковий період карантину становить 10 днів.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…