Жінка заміняла на роботі колегу. Моторошний інцидент стався вранці 11 травня в Казані
Там, озброєний 19-річний стрілець Ільназ Галявієв зайшов до гімназії, в якій раніше навчався, і відкрив стрілянину. Жертвами стали дев’ять людей.
Серед них улюблена вчителька першокласників Венера Айзатова, якій було 55 років, пишуть События.
Жінка все життя пропрацювала викладачем початкових класів. Її колеги розповіли, що Венера вміла знайти спільну мову з кожною дитиною. Діти настільки її любили, що присвячували жінці вірші і твори.
Відомо, що вчителька початкових класів стала однією з перших жертв казанського стрільця. Вона пішла, як завжди, на роботу сьогодні. У неї не було свого уроку, але вона була присутня на уроці англійського, який вела інша вчителька.
Вона почула шум у коридорі і вийшла з кабінету, щоб подивитися, що ж там відбувається. Більше в клас вона не повернулася, її тіло знайшли в коридорі.
Батьки учнів Венери Айзатової згадують її тільки з теплотою. Ті, у кого перша дитина вчилася в класі Венери, намагалися віддати їй і інших своїх дітей.
Не так давно Венера поховала чоловіка, йому був всього 51 рік, а по милості 19-річного неадеквата, і вона розпрощалася з життям. Вдома Венеру не дочекалися донька Гульнара і двоє її онуків.
Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…
Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…
Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…
Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…
Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…
З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…