На місце стрілянини відразу ж приїхала поліція і медики. Так, у Львівській області правоохоронці зафіксували незаконну вирубку лісу. Під час її документування невідомий стріляв з рушниці по поліцейському та двом лісничим, повідомляє прес-служба Нацполіції.
21 травня, близько 22:40, в поліцію надійшло повідомлення від лісничих про те, що в одному з лісових масивів ДП “Іванівський лісгосп” виявили підводу з колодами – недалеко від села Лешнів незаконно вирубували сосни. Близько 00: 15, під час документування факту незаконної порубки лісу, з протилежного берега річки, невідомий зробив постріли.
Зловмисник поранив 20-річного співробітника поліції, а також двох лісничих – 34-річного майстра лісу та 49-річного інженера лісового господарства, співробітників Бродівського лісгоспу. Після цього чоловік зник з місця події.
Поліцейського з проникаючим вогнепальним пораненням шиї госпіталізували, працівники лісової охорони після огляду лікарів від госпіталізації відмовилися. В даний час загрози життю поранених немає.
Незабаром правоохоронці встановили особу зловмисника, який стріляв. Ним виявився 19-річний місцевий житель. Його затримали. Також встановлено, що постріли були здійснені з мисливської рушниці.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…