facebook

Голубовська: коронавірус нас врятував, ми стояли на краю прірви

Провідна інфекціоністка Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська назвала необґрунтованим звільнення Максима Степанова з посади глави МОЗ.

Вона також розкритикувала призначення замість нього Віктора Ляшка, який, за її словами, причетний до законопроєкту, через який в Україні могло б залишитися тільки чотири лабораторні центри.

Таку заяву вона зробила на ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Програма транслювалася ввечері в п’ятницю, 21 травня, на YouTube-каналі Shuster online (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). “Ми взагалі стояли на краю прірви, коронавірус нас урятував. Він нас урятував від законопроєкту, який повністю децентралізував би нам протиінфекційний захист, поховавши б назавжди нашу біобезпеку”, – сказала Голубовська.

У листопаді 2019 року медпрацівникам вдалося загальмувати його ухвалення, а в січні 2020 року пандемія коронавірусу сама “виправила становище”. Медикиня додала, що за останній рік, коли міністром був Степанов, було створено велику кількість нормативних документів

“Уперше за цей рік був діалог із медичною громадськістю. Ми зустріли цю пандемію в розрусі, за божевільного відтоку кадрів… Ми просто консолідувалися і працювали… Ми Степанова підтримували та підтримуємо”, – додала інфекціоністка. Нагадаємо, Голубовська заявила, що народних депутатів нібито підкуповували для того, щоб вони проголосували за звільнення Максима Степанова. За її словами, парламентарям давали по 30 тисяч доларів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...