facebook

У Вінниці лікарі борються за життя хлопчика, якого збила п’яна “мажорка” на тротуарі

У Вінниці п’яна ” мажорка” на величезній швидкості збила 13-річного хлопця. Він йшов по тротуару в школу. Зараз лікарі борються за його життя в реанімації.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН. 13-річний школяр зараз перебуває в реанімації. Його стан дуже важкий – у нього відкрита травма голови й численні переломи.

Хлопцеві вже провели операцію, але поки що лікарі не поспішають робити якісь прогнози. Скоро підлітка чекає ще кілька операцій і довга реабілітація.

Хірург розповів, що у школяра дуже серйозне пошкодження мозку, йому потрібна буде складна операція. “Пошкодження мозку серйозне. Розрив мозку. Буде ще оперативне втручання, яке спрямоване на пластику дефекту, тому дефект Великий — 9 на 6 см. Треба буде закривати порожнину черепа. Це станеться, коли він вже вийде з цього стану”, — розповів нейрохірург дитячої обласної лікарні Сергій Волощук.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначимо, що 26 травня 43-річній жінці обиратимуть запобіжний захід. Підозрювану затримала поліція після ДТП. Рівень алкоголю в її крові в 16 разів перевищував норму

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...