Вчора, 26 травня на Дніпропетровщині у місті Кривий Ріг молодий юнак підпалив вагітну дівчину. 17-річний підліток облив її горючою рідиною і підпалив.
Про це інформує Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, передає “Це моя Україна“.
Зараз 21-річна вагітна дівчина перебуває у важкому стані в місцевій лікарні. Як пишуть місцеві ЗМІ в неї 70% опіків тіла. Відомо, що дівчина на 17 тижні вагітності. Що нині з дитиною, інформації поки немає.
Зазначимо, що 17-річний хлопець підпалив 21-річну вагітну дівчину під час конфлікту. Після чого втік з місця події.
Для розшуку чоловіка був залучений особовий склад кримінальної поліції та додаткові патрулі, перекриті вокзали та автовокзали. Проведеними оперативними заходами співробітники Криворізького районного управління поліції затримали чоловіка. За місцем його мешкання проведений обшук, в ході якого вилучена зброя.
За даним фактом слідчим вирішується питання про відкриття кримінального провадження за попередньою правовою кваліфікацію, передбаченою ст. 15, ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…