У Польщі за невідомих обставин загинув молодий українець: просять допомогти перевести тіло в Україну

У Польщі за невідомих на даний момент обставин загинув 23-річний Назар Філімончук з Волинської області. Зараз рідні збирають кошти щоб перевести тіло померлого Назара в Україну.

Про це повідомляє Книга пам”яті померлих за кордоном українців.

“З глибоким сумом повідомляємо, що в Польщі помер наш земляк Назар Філімончук
За яких обставин помер Назар – невідомо
Родичів померлого розшукали.
Вони із села Омельне Луцького району.
Просимо щирої молитви за вічний спокій Р.Б.Назара
Вічна, світла пам”ять
Джерело інформації
https://www.facebook.com/groups/1339623616182362/permalink/2316054705205910/” – йдеться в дописі.
Як повідомила поліція міста Клобуцьк хлопець загинув 23 травня 2021 року. Зазначимо, що тільки недавно 18 травня хлопець відсвяткував свій День народження.

З закликом до небайдужих допомогти транспортувати тіло загиблого Назара звернулася Галина Лопатюк у групі “Волинські новини”:
“Просимо допомоги хто скільки з може перерахувати кошти на номер карточки 4390230621481681 для перевезення померлого в Україну.”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago