facebook

“Невимовна втрата” відійшла у вічність 22-річна працівниця лікарні

Колектив обласної клінічної лікарні сумує з приводу передчасної смерті працівниці відділення нефрології, медичної реєстраторки Ольги Менюк (Говзан).

У Франківську померла 22-річна працівниця лікарні.

Її життя обірвалося на 22 році через невиліковну онкологічну хворобу. Оля прийшла до нас юною 18-річною дівчиною, упродовж двох років працювала медичним реєстратором, була товариською та завжди усміхненою, – розповідає завідувачка відділення нефрології Мар’яна Лесів. – Згодом ми розділяли з Олею радість одруження, під час декретної відпустки вона часто провідувала нас зі своїм синочком, а вже після встановленого діагнозу наші медсестри її прокапували. За словами медиків, спершу йшлося про гінекологічну проблему, але невдовзі ситуація виявилась складнішою, оскільки констатували злоякісне новоутвореня з боку апендикса. Незважаючи на те, що хвороба стрімко прогресувала, колеги відзначають позитивне налаштування Ольги, і що найбільшою мотивацією жінки був її дворічний синочок.

Вона знала про хворобу, але всеодно була позитивною та лагідною, – говорить Мар’яна Лесів. – Оля мала велику жагу до життя і навіть попри нестерпний біль завжди знаходила сили усміхатись. Протягом року молода жінка перенесла кілька операцій, втім, хвороба виявилась нездоланною.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...