Меган Маркл і принц Гаррі вдруге стали батьками! 6 червня вони оголосили про народження своєї доньки Лілібет Діани Маунтбаттен-Віндзор.
Про це розповів речник зіркової пари у офіційному зверненні, що було опубліковане в неділю.
Відомо, що дівчинка народилася ще кілька днів тому – в п’ятницю об 11:40 у Санта-Барбарі, штат Каліфорнія.
Вони називатимуть її Лілі.
“Вона при народженні важила 7 фунтів 11 унцій. І мати, і дитина здорові і добре почуваються, вони вже вдома”, – йдеться у повідомленні речника.
Лілі названа на честь її прабабусі, королеви Єлизавети ІІ, чиє сімейне прізвисько – Лілібет.
Її друге ім’я – Діана – було обрано на честь загиблої матері принца Гаррі – принцеси Уельської.
До слова, Меган і Гаррі теж прокоментували цю радісну для себе подію.
“4 червня ми були благословенні з приходом нашої дочки, Лілі. Вона більша, ніж ми могли собі уявити. Ми вдячні за любов і молитви, які ми відчували з усього світу. Дякуємо за вашу доброту та підтримку протягом цього особливого часу для нашої родини”, – сказали Сассекські.
Цікаво знати
Маленька Лілі зараз восьма в черзі на британський королівський трон, опісля її брата Арчі, батька, діда (принца Чарльза), дядька (принца Вільяма), двоюрідними братами і сестрою – Джорджем, Шарлоттою та Луї.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…