31-річний житель Варшави крав велосипеди майже оптовими партіями, щоб продавати їх громадянам України.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт варшавської поліції, чоловік з лютого по травень 2021 року загалом продав українцям 46 велосипедів. Усі вони були викрадені ним же.
Вийти на слід зловмисника було не просто, адже він вів практично кочівний спосіб життя, постійно переїжджаючи з місця на місце. Зрештою, його затримали в мікрорайоні Урсинув. Під час обшуків у нього вручили кусачки, якими він розрізав велозамки.
Чоловік зізнався в крадіжках велосипедів, і показав правоохоронцям місця, звідки вони були викрадені. Також, як виявилося, усі двоколісні були продані громадянам України. За скоєне йому загрожує до 5 років в’язниці. Поки що його посадили під арешт на 3 місяці.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…