facebook

В Івано-Франківську проводитимуть танцювальні вечори просто неба

В Івано-Франківську щосереди з 18:00 до 21:00 усі охочі, незалежно від віку, зможуть потанцювати в Палаці Потоцьких.

Таку ініціативу обговорили сьогодні, 8 червня, на території палацу, пише “Галицький кореспондент”.

Її реалізація здійснюється в межах соціального проєкту “Дозволь собі танець”.

“Минулого року ми мали “пробу пера” — доєднались до світових брендів, організовуючи танці, на які може приходити будь-хто і проводити дозвілля танцюючи. Цього року ми вирішили розширити рамки, тому думаю, що бажаючих потанцювати під спів пташок і класну музику знайдеться багато”, – розповів Володимир Гайдар, директор КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац”.

Володимир Гайдар зауважив, що для реалізації танцювальних вечорів вони співпрацюватимуть з різними танцювальними школами. За словами координаторки проєкту Любові Белан, у танцівників є своя мова танців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Минулого року такі вечори викликали ажіотаж, тому що танці — це дуже здорово. Між танцівниками є своя мова, вони розуміють один одного без слів. Я хочу, щоб більше людей вивчили цю мову танців і спілкувалися нею. Ми відкриті до співпраці, радо надамо сцену Потоцького усім бажаючим. Ми не обмежуємо жодні стилі чи напрямки”, – пояснює вона.

Також координаторка хоче, щоб всі танцювальні школи могли танцювати у Палаці Потоцьких. Дмитро Коваленко, представник школи “I.F. you dance”, розповів, що вони готові поділитися всім своїм досвідом для розвитку танцювальної культури в Івано-Франківську. Він акцентував увагу на тому, що танець є одним із найкращих способів стерти соціальні дистанції.

Перший танцювальний вечір відбудеться завтра, 9 червня, о 18 годині. Відвідувачів будуть приймати без попередньої реєстрації.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...