Categories: Україна

13-річна дівчинка народила від 63-річного ґвалтівника

На Волині 63-річний чоловік зґвалтував свою 13-річну падчірку, яка згодом народила від нього дитину.

Як повідомили у п’ятницю, 11 червня, у Волинській обласній прокуратурі, за зґвалтування малолітньої дівчинки чоловіка засудили до 11 років в’язниці.

“Слідство довело, що 63-річний чоловік поглумився над пасербицею, яка згодом народила від нього дитину”,— розповіли у прокуратурі.

Інформацію про волинянина, згідно з вироком суду, внесуть до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago