Categories: Здоров'я

Медики назвали найкорисніші напої в спеку

В Україні почалася справжня спека. У багатьох областях стовпчики термометрів перевалили за 30 градусів тепла. При цьому зневоднення організму в таку погоду може призвести до запаморочень, головних болів і інших проблем зі здоров’ям. Також можуть загостритись хронічні захворювання, включаючи серця і нирок.

Медики назвали найкорисніші напої, які слід пити в спеку, пише РБК.

Найкорисніші напої в спеку

Вода

Вода стоїть на першому місці. Медики рекомендують найбільше в спеку вживати звичайну воду без газу. При цьому найкраще пити воду, яка містить невелику кількість солей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Мінеральну воду, яка містить більше 10 г солей на літр варто вживати тільки за призначенням лікаря.

При цьому пити треба потроху – два-три ковтки кожні 20 хвилин. Якщо ж відразу випивати багато води, то вона буде швидко йти. А наше завдання наситити клітини вологою.

Домашній лимонад

Домашній лимонад добре втамовує спрагу в спеку. Але не потрібно сильно їм захоплюватися. Експерти радять випивати максимум 1 літр в день.

Дієтологи порадили рецепт лимонаду:

візьміть літр води,

додайте в неї сік лимона або декількох лаймов,

поріжте свіжий корінь імбиру і киньте кілька гілочок м’яти,

Можна додати кубики льoду.

Чай

При цьому чай повинен бути слабо заварений, без цукру і бажано, щоб в ньому був лимон. Можна пити як чорний чай, так і зелений. Також не має значення чи буде він холодний або гарячий, але гарячий в спеку принесе більше полегшення.

За словами медиків, гарячий зелений чай навіть захищає шкіру від ультрафіолетових променів.

Квас

Квас містить вуглекислоту і амінокислоти, завдяки чому він сприяє вгамування спраги, але варто розуміти, що мова йде про справжній квас, а не газований який продається в пляшках.

Покупний квас містить багато консервантів, барвників і цукру, що не буде корисно вашому здоров’ю.

Соки, морси і нектари

Корисними соками вважаються натуральні, особливо свіжовичавлені. При цьому експерти радять розбавляти їх наполовину водою.

За словами фітотерапевтів, в спеку краще пити сік селери. Але його необхідно пити по одній чарці в день. Знову ж звичайні соки з магазинів пити не рекомендується.

Кефір, ряжанка, йогурт

Кисломолочні продукти містять органічні кислоти, які добре втамовують спрагу. Молоко теж можна пити в спеку, але краще його розбавити водою. Крім того, медики радять пити знежирене молоко або цільне.

Оля

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago