facebook

Тотальна економія: менше за світло платитимуть тільки українці що споживають менш як 100 кВт-год

Для решти сума у квитанціях може злетіти у двічі

Уже 1 липня в Україні переглянуть тариф на електроенергію. За різними оцінками, для тих сімей, які використовують багато струму, ціна може збільшитися з 1,68 до 2,5 грн за кВт-год.

Сьогоднішній тариф покриває транспортування, а ось на вартість генерації струму коштів катастрофічно не вистачає, йдеться у матеріалах OBOZREVATEL.

У Міністерстві енергетики зазначають – тільки на те, щоб уже згенеровану кВт-год доставити у квартиру, доводиться витрачати 1,51 грн. І за тарифу в 1,68 грн на виробництво електроенергії залишається тільки 18 копійок.

При цьому для кожного регіону вартість доставлення струму – різна:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

2,60-2,96 грн за кВт-год – собівартість електроенергії в Києві й Дніпропетровській області;
3,7-4 грн за кВт-год – собівартість в Івано-Франківській і Луганській областях.
Проте наразі діє уніфікований тариф, розмір якого щонайменше удвічі нижчий за реальну вартість.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що ощадливих українців будуть захищати: ті, хто витрачає до 100 кВт-год на місяць, платитимуть менше.

Остаточне рішення ухвалить Кабмін, проєкт відповідної постанови досі не затверджений.

Існує висока ймовірність що, тариф розділять і він залежатиме від обсягів споживання. Йдетсья про тих хто споживаэ менше 100 кВт-год чи менше 500 кВт-год, ще остаточно не визначено.

Вже через тиждень українцям можуть показати нові тарифи на електроенергію. Стримувати подорожчання далі не вдасться. Для цього немає економічної можливості. Ті українці, які не мають можливості платити за новою ціною, зможуть скористатися програмами субсидій, – пише OBOZREVATEL.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...