Погода в Україні найближчими днями буде спекотна, але вже на вихідних температура повітря знизиться. Також очікується поступове посилення опадів, а на початку наступного тижня грозові дощі накриють всю територію країни.
Такий прогноз дали синоптики Укргідрометцентру.
24 червня сухо буде скрізь, крім ряду західних і південних регіонів. Втім, такі короткочасні дощі та грози трохи полегшать сприйняття спеки до +35 градусів.
Так, на більшій частині України стовпчики термометрів будуть варіюватися між +32 та +35 в денний час, і тільки в деяких південних областях і в Криму очікується +26… +30 градусів.
Карта погоди в Україні 24 червня (фото: meteo.gov.ua)
У п’ятницю, 25 червня, синоптична ситуація буде аналогічною: мінлива хмарність в Центрі, на Півночі, на Сході та місцями Півдні країни, а західні регіони, а також Одеську, Миколаївську, Херсонську області та Крим очікують опади.
Температура повітря залишиться висока: в середньому +32… +35 градусів, і нижче – місцями на Півдні України: +27… +29 градусів.
Карта погоди в Україні 25 червня (фото: meteo.gov.ua)
У суботу, 26 червня, Лівобережжя України опиниться в тій же смузі спеки і без опадів, а дощі з грозами навідаються на всі західні, південні, центральні та більшу частину північних областей.
Стовпчики термометрів на Заході України знизяться до +25… +28 градусів. На решті частини країни залишиться приблизно така ж температура, як днем раніше.
Карта погоди в Україні 26 червня (фото: meteo.gov.ua)
У неділю, 27 червня, ореол опадів у вигляді короткочасних дощів і гроз охопить всю Україну, і тільки на Закарпатті очікується мінлива хмарність.
Потроху почне спадати спека, і в середньому прогнозується +25… +30 градусів на Правобережжі, а в східних регіонах термометри покажуть ще високі +30… +34 градусів.
Карта погоди в Україні 27 червня (фото: meteo.gov.ua)
А ось у понеділок, 28 червня, опади накриють всю територію країни. Температура повітря теж трохи опуститься скрізь (+25… +28 градусів), але в східних областях все ще буде перевищувати показник у +30.
Карта погоди в Україні 28 червня (фото: meteo.gov.ua)
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…