facebook

Польща затвердила нові правила в’їзду для заробітчан

Уряд Польщі затвердив нові правила в’їзду у країну для заробітчан не з Європейського Союзу. Тепер заробітчани мають пройти 10-денний карантин.

Про це повідомив операційний директор польської агенції із працевлаштування EWL Group Рафал Мруз, передає Укрінформ.

За його словами, компанія перейшла у кризовий режим роботи, оскільки тепер організації потрібно забезпечити можливість відбуття карантину для своїх працівників.

«Ми не були готовими до цього. У компанії відразу створили кризовий штаб, аби розв’язати питання із розміщенням на 10-денний карантин декількох сотень працівників з України, які мають приїхати у четвер та п’ятницю», – зазначив він.

Мруз наголосив, що агенції із працевлаштування і українські працівники розраховували на швидкий вихід з карантину після отримання негативного тесту на коронавірус.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Однак, від обов’язкового карантину можуть звільнити заробітчан, які повністю вакцинувалися від коронавірусу однією або двома дозами препаратом Johnson&Johnson, а також дітей, які перебувають під наглядом імунізованих батьків.

Водночас у медичному центрі, який проводить вакцинацію працівників з України поблизу державного кордону, розповіли, що планують продовжити імунізацію заробітчан у тестовому режимі у двох місцях: поблизу пункту пропуску «Медика-Шегині» та в пункті обслуговування пасажирів «Замєхув».

Уряд Польщі переконаний, що такі дії мають уберегти поляків від нових штамів коронавірусу, серед яких індійський Дельта.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...