facebook

Лазебна каже, що прожитковий мінімум з 1 липня становитиме 1 854 гривні

З 1 липня прожитковий мінімум найнижчої категорії становитиме 1 854 гривні. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає УНН.

Цитата:

“Я завжди орієнтуюся на категорію з найменшим рівнем. Це на непрацездатних, пенсіонерів. Тому що від нього залежні всі доплати, які ми зараз будемо перераховувати, пенсії… У цьому році ми зробили вже декілька підвищень. Ми зробили 1 січня, коли піднімалася мінімальна зарплата. Ми зробили у березні індексацію для 8 мільйонів людей. В липні будемо перераховувати прожитковий для людей у кого доплати, надбавки ( шахтарські, дітям війни). Там є багато різних надбавок, доплат до пенсій, які розраховуються від прожиткового. І також підвищуються пенсії деяким категоріям пенсіонерів”, – заявила Лазебна.

Доповнення

Загальний прожитковий мінімум у 2021 році становить 2 189 гривень з 1 січня по 30 червня. З липня по кінець листопада він має зрости до 2 294 гривень, з 1 грудня – 2 393 гривні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для ідітей від шести до 18 років і працездатних людей цей показник дещо вищий, для дітей до шести років та осіб, які втратили працездатність – нижчий.

Що було раніше

Верховна Рада України на пленарному засіданні 2 червня ухвалила за основу проект закону № 3515 щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...