Інцидент стався на Контрактовій площі. Як видно на записі, компанія, в якій було близько 15 осіб, спілкувалася на вулиці. Дві дівчини “зчепилися” і почали бити одна одну ногами, а потім і зовсім повалилися на землю. Деякі почали їх розбороняти, але леді терли асфальт близько хвилини.
У центрі Києва на відео потрапила жостка бійка дівчат, які, мабуть, були нетверезими. Про це повідомляє “Київ Оперативний”.
Розпалених опонентів все ж вдалося заспокоїти, але потім кияни побачили щось гірше: третя дівчина почала “забивати ногами” лежачу на землі і вже побиту дівчинку. Неясно, чи будуть когось притягати до відповідальності за таке “шоу” в самому центрі міста.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…