Експерти вважають, що надто тривалі перерви в навчанні – це погано для дітей. Адже, як показують дослідження, за літо учні забувають багато з того, що вивчили за минулий рік.
Про це повідомляє The Economist.
На думку експертів, літні канікули повинні бути коротшими. Адже за майже три місяці школярі забувають багато інформацію, яку вивчили за рік.
За результатами дослідження, “літні втрати” становлять до чверті річного курсу. Тобто, діти можуть не пам’ятати щонайменше 25% матеріалу.
А найгірше такі довгі канікули впливають на дітей з бідних родин – оскільки, якщо багаті живуть переважно серед книжок, а на літо можуть відправити дітей у табір, то бідні сидять вдома чи на вулиці, не роблячи нічого для навчання.
Так, дослідження університету в Балтиморі виявило, що саме розбіжності в “літніх втратах” можуть відповідати різницю в успіхах у навчанні між бідними та багатими дітьми.
Окрім того, довгі канікули погано впливають на бюджети бідних родин. Адже діти не мають безкоштовних шкільних сніданків та обідів, а натомість батьки мають витрачати більше грошей та часу на догляд і розваги для малечі.
Літні канікули в різних країнах відрізняються. Наприклад, у Південній Кореї – діти відпочивають лише три тижні. Водночас в Італії, Туреччині та Україні – мають найбільше, аж три місяці.
Окрім того, експерти вважають, що у школі більше часу треба приділяти повторенню матеріалу. Адже додаткові вправи корисні – особливо для тих, хто відстає.
Тож, частину літа вони пропонують витратити на “позапрограмне” навчання, практику тощо.
Українцям, у яких пенсія нижче 10 тисяч призначать щомісячні доплати Українцям, у яких пенсія нижче…
Захист прав дітей та їхнього здоров’я має стати спільною метою всіх громадян і державних інституцій.…
Усі подробиці щодо оформлення документа у 2025 році В Україні право на власність нерухомості можна…
Ці зміни спрямовані на усунення неузгодженостей у законодавстві та забезпечення більш справедливих умов для всіх…
У 2025 році деякі українські пенсіонери можуть розраховувати на додаткові кошти. Так вони можуть отримувати…
В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація населення. За законом, призову підлягають також і…