facebook

На Херсонщині блискавка вбила чоловіка в полі

Від удару блискавки загинув працівник фермерського господарства в Каховському районі Херсонської області. Про це повідомляє Новий день.

Біля села Чорнянка Каховського району група місцевих мешканців працювала в полі фермерського господарства, коли почалася гроза. Один з працівників, 35-річний чоловік, побіг шукати укриття (очевидці кажуть, що в руках у нього була металева сапка). І отримав удар блискавки. За півтора метра від нього перебував ще один працівник господарства, який кинувся на допомогу. І також отримав розряд, але менш потужний. Чоловік залишився живий, і навіть тілесних ушкоджень не отримав, хіба що дуже злякався. На поле, яке стало місцем трагедії, викликали слідчо-оперативну групу з Каховського райвідділу Національної поліції. Правоохоронці підтвердили, що стався саме нещасний випадок.

Проте, у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини повідомили, що за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці (частина 2 статті 271 КК України) розпочате кримінальне провадження.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...