facebook

Врятував дочок, а сам зник: у Дністрі на Прикарпатті другу добу шукають багатодітного батька

Рятувальники зазначили, що пошуки ускладнює погана видимість, глибина та сильна течія

Рятувальники другий день шукають у річці Дністер на Прикарпатті 39-річного чоловіка. Він зник під водою, коли рятував трьох своїх дітей.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Інцидент стався на Дністрі біля Галича. Батько з трьома доньками – 8, 10 та 11 років – купалися в річці, коли одна з дівчаток зайшла на глибину, де почала тонути. Вона схопилася за свою сестру й потягла за собою.

Батько з третьою дочкою почали їх витягувати. Чоловік зміг виштовхнути дітей на мілину приблизно в метрах 20 від берега, а сам пішов під воду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Дітей посеред річки побачили випадкові перехожі та викликали рятувальників. Дівчаток доставили в лікарню. Водолази вже обшукали кілька кілометрів дна річки та берега, але безрезультатно. Пошуки 39-річного чоловіка тривають.

На думку рятувальників, зниклий міг наковтатися води, поки рятував своїх дочок, або у нього були судоми, тому й не зміг виплисти.

При цьому зазначено, що пошуки ускладнюються тим, що вода в річці після дощів дуже каламутна, глибина місцями доходить до 3 метрів, багато воронок та сильна течія.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...