facebook

Вчителям видадуть премії до Дня Незалежності

Організація AIESEC відзначить найкращих молодих вчителів.

Педагоги, які народились в незалежній Україні, можуть подавати заявку на отримання премії. Також переможець поїде на безкоштовне стажування «Global Teacher». Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Також хочуть відзначити вчителів у віці від 20 до 29 років, які: знають англійську на рівні B2 і вище; працюють із дітьми рік і більше; мають філологічну, педагогічну або психологічну освіту.

«Існує стереотип, що вчитель – це хтось під 60, із горою досвіду та вмінням бездоганно тримати дисципліну. Але ми хочемо показати, що вчителі зараз різні — і це класно.

AIESEC як молодіжна організація вирішила відзначити саме тих педагогів, яким ще немає 30. По-перше, щоб показати, що такі є. А по-друге, ми віримо, що багато з таких учителів уміють по-схожому з дітьми дивитися та досліджувати світ, бути на одній хвилі з класом — і це треба цінувати», – розповіла голова відділу подій та зв’язків із громадськістю AIESEC в Україні Вікторія Петровська. Переможець або переможниця поїде на безкоштовне стажування за напрямом «Global Teacher».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...