Categories: Україна

«Плаче, що не зміг друга врятувати»: моторошні подробиці загибелі 11-школяра у кер’єрі на Львівщині

У дітей не вистачило сили аби врятувати Іванка

У Червоноградському районі 27 червня потонув 11-річний хлопчик. На жаль, врятувати його не вдалося. Тіло дитини витягли з води рятувальники.

Школяр пішов плавати разом зі своїми друзями.

Вони намагались врятувати його, проте у дітей не вистачило сили.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Односельці хлопчика розповіли, що його виховували в дуже позитивній родині. Він був найстаршим з 4 дітей у сім’ї.

14 червня разом з ровесниками йшов до Першого Причастя, а майже через 2 тижні маємо таку трагедію, – розповіли односельці.

У селі поки не знають, коли поховають школяра. Ймовірно, це відбудеться 29 чи 30 червня. Наразі його тіло перебуває у морзі.

За словами сусідів хлопчика, він разом зі своїм 14-річним другом та подругою-шестикласницею нарвали черешень і вирішили піти скупатися.

Почали тонути. Дівчинку очевидці, які теж були на кар’єрі, витягнули. Хлопці до кінця намагалися врятувати один одного.

Старший зумів вибратися з води, а молодший пішов на дно, – додали у Гатківці.

Односельці загиблого зазначили, що хлопець, який вижив, пережив великий стрес.

Все плаче, картає себе, що не зміг друга врятувати. Хоча він зробив усе, що від нього залежало, – підсумували вони. Зауважте! Раніше у Бояничах був глиняний кар’єр.

Христина

Recent Posts

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

12 години ago

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

1 день ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

1 день ago

Коли ти вагаєшся — Євгеній уже діє: мужність, вибір, честь

Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…

4 дні ago

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…

4 дні ago

Служити Україні: Сила в кожному з нас

Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…

5 днів ago