facebook

Загибель 16-річної дівчинки після згвалтування: підозру оголосили подрузі

Третьому фігуранту у справі про зґвалтування 16-річної дівчинки в селі Бреусівка Полтавської області повідомили про підозру. 17-річну подругу померлої підозрюють в тому, що вона не надала допомогу, коли та перебувала в небезпечному для життя стані.

Про це 29 червня повідомив під час брифінгу голова Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній, передають “Новини Полтавщини”.

Таким чином, зазначив Столітній, всім фігурантам справи повідомили про підозру. Основного фігуранта звинуватили ще 5 травня – після 5 днів, як виявили тіло дівчинки. Він заарештований.

Іншого повнолітнього хлопця, як відзначили в прокуратурі, звинувачують за кількома статтями: підбурювання до зґвалтування неповнолітньої дівчини, ненадання допомоги особі, яка перебуває у небезпечному для життя стані, що спричинило смерть потерпілої, і втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. Йому визначили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Відносно ще одного фігуранта будуть застосовуватися виховні заходи, так як він неповнолітній.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це також притягнення до кримінальної відповідальності, але з урахуванням віку особи, це дещо інший процесуальний характер”, – пояснив головний прокурор області.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...