Закарпатське виноробне підприємство ТОВ «Котнар-М» ще з червня 2016 року звернулося до Міністерства юстиції України Петренка із скаргою на бездіяльність посадових осіб Головного управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві, щодо невиконання рішення суду.
Йдеться про майже 6 млн.грн власних коштів підприємства, які ПАТ «ВТБ БАНК» боргує ТОВ «Котнар-М».
«Товариство було змушене скаржитися у зв’язку з виявленням корупційних дій з сторони державних службовців, що призводить до порушення Конституційних прав, свобод та інтересів нашого товариства, а також у зв’язку з доведенням нашого товариства до банкрутства представниками російського бізнесу», – йдеться у заяві.
Обставинами для звернення з відповідною скаргою стала неможливість стягнення в добровільному порядку з ПАТ «ВТБ БАНК» грошові кошти, які незаконно перебували в користування банку на користь ТОВ «Котнар-М». Підприємство звернулося з заявою до Управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві про відкриття виконавчого провадження по примусовому виконанню наказу Господарського суду Закарпатської області від 03.06.2016 р. по справі № 5\58. Однак виконавча служба упродовж шести місяців двічі відмовила у відкритті виконавчого провадження, а третій раз зупинила виконання на період розгляду заяв самого боржника.
«Розуміючи безпідставність та надуманість дій державної виконавчої служби на протязі червня-листопада 2016 року підприємство зверталося ще декілька раз з відповідними скаргами до Міністра юстиції України на бездіяльність посадових осіб виконавчої служби м. Києва. Однак, починаючи з червня 2016 року посадові особи Головного управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві перешкоджають виконанню рішення суду, і надають тільки формальні відписки»,- каже Степан Сюч, директор ТОВ «Котнар-М».
«Звертаючись до «міністерства справедливості», як в соціальній рекламі його називає міністр Петренко, ми бачимо безкарне «кришування» самим міністерством дій державних виконавців, які замість покладених на них обов’язків щодо виконання суду, навпаки, діють в інтересах російського банку, та у всі способи перешкоджають виконанню рішення суду, яке може бути виконане за один день, шляхом накладення арешту на кореспондентський рахунок банку і списання цих коштів», – коментує Степан Сюч, директор ТОВ «Котнар-М».
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…