Закарпатське виноробне підприємство ТОВ «Котнар-М» ще з червня 2016 року звернулося до Міністерства юстиції України Петренка із скаргою на бездіяльність посадових осіб Головного управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві, щодо невиконання рішення суду.
Йдеться про майже 6 млн.грн власних коштів підприємства, які ПАТ «ВТБ БАНК» боргує ТОВ «Котнар-М».
«Товариство було змушене скаржитися у зв’язку з виявленням корупційних дій з сторони державних службовців, що призводить до порушення Конституційних прав, свобод та інтересів нашого товариства, а також у зв’язку з доведенням нашого товариства до банкрутства представниками російського бізнесу», – йдеться у заяві.
Обставинами для звернення з відповідною скаргою стала неможливість стягнення в добровільному порядку з ПАТ «ВТБ БАНК» грошові кошти, які незаконно перебували в користування банку на користь ТОВ «Котнар-М». Підприємство звернулося з заявою до Управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві про відкриття виконавчого провадження по примусовому виконанню наказу Господарського суду Закарпатської області від 03.06.2016 р. по справі № 5\58. Однак виконавча служба упродовж шести місяців двічі відмовила у відкритті виконавчого провадження, а третій раз зупинила виконання на період розгляду заяв самого боржника.
«Розуміючи безпідставність та надуманість дій державної виконавчої служби на протязі червня-листопада 2016 року підприємство зверталося ще декілька раз з відповідними скаргами до Міністра юстиції України на бездіяльність посадових осіб виконавчої служби м. Києва. Однак, починаючи з червня 2016 року посадові особи Головного управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у м. Києві перешкоджають виконанню рішення суду, і надають тільки формальні відписки»,- каже Степан Сюч, директор ТОВ «Котнар-М».
«Звертаючись до «міністерства справедливості», як в соціальній рекламі його називає міністр Петренко, ми бачимо безкарне «кришування» самим міністерством дій державних виконавців, які замість покладених на них обов’язків щодо виконання суду, навпаки, діють в інтересах російського банку, та у всі способи перешкоджають виконанню рішення суду, яке може бути виконане за один день, шляхом накладення арешту на кореспондентський рахунок банку і списання цих коштів», – коментує Степан Сюч, директор ТОВ «Котнар-М».
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…