Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що РФ не здійснить широкомасштабного наступу на Україну.
“Навіть якщо уявити, що Росія піде широкомасштабним кроком по Україні і постане питання про окупацію України, це буде останній день життя Росії. Тому що отримати Україну в покору, утримати в покорі, утримати економічно, політично і духовно, я вважаю, це нереально. Я переконаний, що російські політики не настільки примітивні, щоб цього не бачити. Для них краще точковий тиск, який вони хочуть використовувати через Донбас. І цей точковий тиск використовується в різних варіантах. Але щоб піти широкомасштабної війною проти України, я цього не бачу”, – цитує Кравчука 112.ua.
Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши так званий «референдум» щодо його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% людей висловилися за приєднання Криму до РФ. 18 березня 2014 року в Кремлі був підписаний так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.
Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели санкції проти Росії. Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…