facebook

Які молитовні слова потрібно вимовляти, коли недобре на душі

Про неприємні події на нашій планеті ми чуємо щодня… Невтішні новини по телебаченню, в мережі Інтернет та по радіо доходять до нас, викликаючи обурення. Найстрашніше, що всі ці сумні події відбуваються надзвичайно близько, а може, навіть зовсім поруч з нами.

Багато людей бажають іншим зла, випромінюючи при цьому негативну енергію в чистому вигляді. Щоб захистити себе і своїх рідних від бід, наша редакція пропонує скористатися цими сильними православними молитвами.

Якщо ти відчуваєш, що деякі люди з заздрістю дивляться на твоє сімейне вогнище, спробуй читати цю молитву вранці і ввечері. Вона захистить твою сім’ю від злих людей і негативних поглядів.

«Господи Ісусе Христе, сине Божий. Захисти раба свого (називаєш власне ім’я) від ворожого помислу. Захисти мене від злих людей і чорної заздрості. Прожени з душі прокляття, псування і погані очі.

Очисти мій життєвий шлях від прокази, зарази, хвороби і болю, від томління, гоніння і животіння. Відпусти мені всі гріхи і злочини, пошли мені святого прощення. Нехай буде так. Амінь!»

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Від злих намірів

Ця молитва допоможе захистити себе від ворогів і людей з поганими намірами. Слід читати її щодня, вдумуючись в кожне слово.

«О, блаженна Стариця Матрона. Очисти мою душу і тлінне тіло від хвороб. Коли ворог псування наслав і злісним поглядом зазначив, поверни йому те, що гніздиться в мені.

Пошли мені захист від злобного люду і попроси у Господа Бога святого відпущення. Помолися за мене і захисти від лихого ока і скорботи від ворожого наміру. Нехай буде так. Амінь!»

Якщо наступила чорна смуга в житті

Бачиш, що низка невдач і сумних подій не покидає тебе? Тоді обов’язково звернися за допомогою до Святої Богородиці.

«Матінка Богородиця рано вставала, молитву про свого сина Христі читала: “будь ти, мій любий синок, під поглядом Всевишнього Творця, Твого Бога Отця, усюди врятований, захищений, від будь-якого лиха до відомого часу оборони”. Ангели молитву почули, Господу Богу все слова її передали. Так би і мені, Божій рабі (ім’я), цю милість пізнати, щоб біди в своєму будинку уникнути. Господи, благослови, Свята Трійця, допоможи! В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!»

Нехай Всевишній береже тебе і твоїх близьких!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...