facebook

Замордувала дитину голодом: засудили жінку, яка на 11 днів залишила двох дітей самих у квартирі

Хлопчика знайшли мертвим, а дівчинку – непритомною.

У Києві суд виніс вирок жінці, яка заморила голодом свого сина. Розгляд справи тривав 4 роки.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Суд засудив жінку, яка на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей, один з яких помер від голоду, до 12 років ув’язнення.

Слідством встановлено, що на початку грудня 2016 року обвинувачена на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей – однорічного сина та дворічну доньку. Повернувшись додому, жінка виявила хлопчика мертвим, а дівчинку – непритомною.

29 серпня 2019 року Голосіївський районний суд міста Києва засудив обвинувачену до 8 років за ч. 3 ст. 135 КК України (залишення в небезпеці). Але прокуратура наполягала на більш суворому покаранні.

18 грудня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури міста Києва, скасував вирок Голосіївського райсуду столиці, а кримінальне провадження направив на новий судовий розгляд у той же суд в іншому складі суду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У ході судового розгляду прокурор повністю довів вину обвинуваченої та вироком Голосіївського районного суду від 05 липня 2021 року жінку визнано винною у вчиненні злочину за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України та засуджено до 12 років позбавлення волі”, – розповіли у прокуратурі.

Нагадаємо, що у Києві 20-річна жінка залишила двох малих дітей удома на 11 днів без догляду. Цей час жінка проводила з коханцем. Коли вона повернулася додому, то виявила, що хлопчик помер, а його сестра перебуває у непритомному стані.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...