Поліція збирається встановити неподалік меморіалу ще один пост правоохоронців.
Батько іменинниці, котра гучно відсвяткувала свій день народження біля меморіалу героям Небесної Сотні у Львові, пояснив, що організацією заходу займалися її друзі, а для дівчини це стало сюрпризом.
Про це він повідомив у коментарі ТСН.
«Ні я, ні моя донька не знали, що це саме буде відбуватися на оглядовому майданчику меморіалу героям Небесної Сотні. Мені дуже прикро, що так сталося і що наші діти, зокрема донька, в силу різних причин не тільки слухають російську попсу, але й взагалі не замислюються над тими трагічними подіями», – сказав чоловік телефоном журналістам.
Меморіал Небесної Сотні відкрили два роки тому, він розташований на горі з гарною панорамою. Молодь це місце називає «інстаграмним» і часто влаштовує тут вечірки.
Охоронець прилеглої території підтвердив, що втихомирювати молодь доводиться чи не щоночі. Наприклад, у лютому турист з Києва розбив тут скляну огорожу й отримав адмінпротокол за дрібне хуліганство.
«Я до них підійшов, вони мене спокійно вислухали та без конфлікту пішли. Впливати – це тільки виклик поліції, повідомлення за місцем служби», – пояснив чоловік.
Поліція збирається встановити неподалік меморіалу ще один пост правоохоронців.
4 липня у мережі з’явилося відео з гулянки молоді на меморіалі героям Небесної Сотні. Дівчина, котра назвала себе блогером, поділилася кадрами вечірки в Instagram. Підлітки танцювали під російську музику і запалили феєрверки.
За даним фактом слідчі Львівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 297 “Осквернення пам’ятника” Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…
Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…
Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…
Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…