Categories: Освіта

ЗНО на 200 балів без репетиторів: у Харкові вчитель біології підготував 4 відмінників

Чотири випускники Харківщини склали ЗНО з біології на максимальні 200 балів. А все завдяки урокам вчителя Андрія Самойлова. У його класі жоден учнень не здав біологію на менше ніж 180 балів.

Джерело: Суспільне.

Вчитель працює у харківській гімназії №47 останні 10 років, проте раніше він викладав у виші.

За його словами, там з 15 учнів, які складали тест, ніхто не набрав менше як 180 балів, а 4 дитини – отримали по 200 балів.

Школярі розповідають, що не потребували допомоги репетиторів. Кажуть, для максимальних оцінок вистачило уроків та факультативів від вчителя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Скласти ЗНО на 200 – це не просто знати все. Я не завжди складаю ЗНО на 200 балів, інколи це 199, інколи я помиляюсь. Щоб скласти на 200, треба не хвилюватися, бути уважним, самовпевненим, і ще бути трошки “фартовим”,
– вважає Самойлов.

Як вчитель готував дітей до ЗНО
Вчитель каже, що абітурієнти отримали максимальний бал завдяки підготовці. У випускників було по п’ять уроків біології на тиждень та три факультативи, в тому числі з викладачем медичного вишу.

Самойлов каже, що якщо учень навчається і потім вже готується до ЗНО, то це легко, а якщо він просто нічого не знає, то тестування скласти буде важко.

“У нас в гімназії багато практичних робіт з мікроскопами, препаратами, з хімічними реактивами. Розтин риби та раків робимо”, – сказав вчитель.

Окрім того, на уроках Андрій Самойлов дозволяє дітям користуватися телефонами.

Куди вступатимуть відмінники
Тепер всі четверо відмінників розпочинають підготовку до вступу у виші, проте не всі вже обрали майбутній навчальний заклад. У їхніх планах – наука, медицина та біотехнології.

Це також і генна інженерія… Було б цікаво в цій галузі себе якось побачити,
– наголосила випускниця Євгенія Барбоскіна.

Додамо, що Андрій Самойлов готуватиме дітей до ЗНО і надалі. Каже, хоче, щоб усі складали тестування на максимальний бал.

До слова, міністр освіти Сергій Шкарлет наголосив, що цього року 500 учасників ЗНО отримали 200 балів з одного з іспитів, 27 учасників – отримали 200 балів з двох іспитів, а один учасник отримав 200 балів з трьох іспитів.

Ним виявився випускник київського фізико-математичного ліцею Денис Кінзерський. Він отримав на ЗНО-2021 по 200 балів одразу із 3 предметів та виявився єдиним, кому вдалося здобути настільки хороший результат.

Христина

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

1 день ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

2 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago