facebook

На Закарпатті через сильну зливу затопило кілька сіл

У Рахівському районі на Закарпатті через сильну зливу в суботу, 10 липня, підтоплено автомобільні дороги, двори та будинки місцевих мешканців. Найбільше постраждали три гірські населені пункти – смт Ясіня, села Лазещина та Богдан. Відрізаними від транспортного сполучення наразі залишаються близько 400 дворогосподарств.

На фото, опублікованих у Facebook головою Ясінянської територіальної громади Андрієм Делятинчуком, помітні також зсуви грунту на житлові будинки, пошкодження електромереж та господарських будівель.

За інформацією начальника ДСНС Закарпаття Романа Гудака, станом на 19:00 підтоплено 22 дворогосподарства та 3 підвальи житлових будинків у смт Ясіня та с. Лазещина, відрізаними від автомобільного сполучення лишаються приблизно 400 дворів у селищі Ясіня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Відбувся вилив води на автошлях державного значення Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів поблизу смт Ясіня протяжністю 30 метрів висотою 30 см, проїзд забезпечений однією смугою руху. Також пошкоджена дорога по вул. Стебний в смт Ясіня та дорога місцевого значення (близько 35 м) у селі Богдан, проїзд забезпечений однією смугою», – повідомив він.

Через підтоплення місцева поліція просить водіїв тимчасово утриматися від поїздок суміжними із Лазещиною дорогами, а також автотрасою Мукачево – Рогатин, на якій через підтоплення тимчасово обмежили рух транспорту.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...