Прикордонники виявили майже 150 українців, які нелегально працювали в Польщі через посередницьку агенцію.
Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт прикордонної служби, нелегальних працівників виявили в одній з агенцій праці в місті Пщина (Сілезьке воєводство).
Під час перевірки було встановлено, що 110 громадян України виконувало роботу без необхідних у їхніх випадках “освядчень” та “зезволень”. Причому в однієї людини взагалі не було дозволу на перебування в Польщі. З іншими 37 українцями не було укладено жодних договорів на працевлаштування.
За цим фактом розпочато адміністративне провадження. Власникові агенції праці загрожує серйозний штраф. Що буде з громадянами України, які працювали нелегально, не уточнюється. Швидше всього, на багатьох з них чекає зобов’язання до повернення на батьківщину.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…