Categories: Кримінал

9-річній дитині вистрілили в спину: поліція запідозрила військового. Фото

У Новоград-Волинському Житомирської області 9-річний хлопчик отримав наскрізне вогнепальне поранення спини. У дитину, попередньо, міг вистрілити військовослужбовець із Києва, знайомий батька потерпілого.

Про інцидент, який трапився в понеділок, 12 липня, повідомила пресслужба обласного ГУ Нацполіції на офіційному сайті. Уточнюється, що спершу копів поінформували, нібито поранення дитина отримала на березі місцевої річки. Правоохоронці встановили, що це не так (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Потерпілого хлопчика у важкому стані 12 липня було доправлено до лікарні райцентру. Його одразу ж госпіталізували в реанімаційне відділення. Станом на 13 липня відомо, що у хлопчика були прострелені хребет, шлунок і селезінка. Лікарі боролися за його життя.

Зауважимо: медики о 14:30 понеділка зателефонували в поліцію, повідомивши: маленький пацієнт потрапив до них із вогнепальним пораненням. Поліцейські встановили місце події і ймовірного причетного до злочину.

Так, за місцем проживання дитини знайшли кулю калібром 9 мм та інші речові докази того, що стрілянина сталася саме там. Тож дитину було поранено в своєму будинку, повідомили в Національній поліції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також встановлено, що до заподіяння вогнепального поранення може бути причетний житель столиці, який є військовослужбовцем. Він приїхав у Новоград-Волинський напередодні. Ккопи повідомили, що військовий знайомий із батьком постраждалого хлопчика.

Раніше на сайті поліції писали, що в лікарню дитину доправив 43-річний киянин. Імовірно, йдеться про чоловіка, який, за версією досудового розслідування, вистрілив у малолітнього.

Відомості щодо цього інциденту було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань із попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Додамо: місцевий портал 04141.com.ua передає, що стрілянина відбулася в мікрорайоні “Смолка”.

Саша

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

21 годину ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago