facebook

Цілюща молитва матерів про дітей: захист від зла і щира підтримка

Як відомо, кожна мама найбільше бажає, щоб її діти були щасливі і здорові. Ще до народження батьки оберігають малюка, і люблять всім серцем. Після першої зустрічі в пологовому будинку це почуття посилюється в кілька разів, і хочеться захистити його від усього.

Молитви матері про дітей завжди вважалися найсильнішою захистом, адже, її слова завжди йдуть від чистого серця, щиро. Ніхто не розуміє дитини так, як це робить мати. Вона завжди здатна підтримати і дати потрібну пораду.

З молитвою до Господа звертаються в будь-яких ситуаціях і при самих різних проблемах, але є й інші святі, яким, проте, моляться в особливих випадках. Є сильні молитви, які допоможуть уберегти дитину від різних негараздів.

Господи Ісусе Христе, буди милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, покрий від усякого лукавого похоті, віджени від них усякого ворога і супостата, відкрий їм вуха і очі сердечні, даруй розчулення і смиренність серцям їх. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена), і просвіти їх розум світлом розуму святого Євангелія Твого, і настави їх на стежку заповідей Твоїх, і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти єси Бог наш.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...