Categories: ДТП

У моторошній ДТП загинули мама і син, батько знаходиться в реанімації: потрібна допомога, на батька чекає єдина дочка (ФОТО)

У дорожньо-транспортній пригоді, яка трапилась 20 липня, близько 13.00, на трасі «Київ-Чоп» поблизу села Дубина Стрийського району, загинуло дві людини.

Про це пише news24, передає “Цинічний Львів”.

За попередньою інформацією поліції, 24-річний мешканець району, керманич “Опель Астра” виїхав на смугу зустрічного руху, зкоївши зіткнення з легковиком “Мазда”.

Обидва водії у важкому стані також перебувають у лікарні.

Він отравм отриманих внаслідок ДТП на місці події загинула пасажирка автомобіля “Мазда”, 36-річна пасажирка Mazda, мешканка Козятина, що на Вінниччині. Двоє інших пасажирів дівчинка (орієнтовно 7 років) і хлопчик (орієнтовно 10 років), також з Козятина, були госпіталізовані в лікарню. Незважаючи на старання медиків, хлопчик помер в лікарні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляє у соціальній мережі Facebook користувач Артур Римша, що постраждалим у ДТП був його родич Максим Комар з своєю сім’єю.

“Дорогі друзі, в сім’ї сталося велике горе. Усі вже чули, що сталася страшна ДТП на Львівщині. В одному з автомобілів їхав Максим Комар з сім’єю. Нажаль дружина і син загинули! Максим зараз у важкому стані в реанімації. Прошу друзів та просто усіх небайдужих людей, допомогти нам підняти Макса на ноги, адже у нього залишилася лише донька“, – написав чоловік у Facebook.

“Дорогі друзі, в сім’ї сталося велике горе. Усі вже чули, що сталася страшна ДТП на Львівщині. В одному з автомобілів їхав Максим Комар з сім’єю. Нажаль дружина і син загинули! Максим зараз у важкому стані в реанімації. Прошу друзів та просто усіх небайдужих людей, допомогти нам підняти Макса на ноги, адже у нього залишилася лише донька“, – написав чоловік у Facebook.

Реквізити для допомоги: Приват Банк 4149 4391 0444 8042 – брат Комар Микола Миколайович.

На своїй сторінці у Facebook всього за два дні до трагічної ДТП привітав свого сина з днем народження, хлопчаку виповнилось 10 років.

“Дорогий синочок, тобі вже 10 років! Аж не віриться. Вітаємо тебе з Днем народження і з ювілеєм! Ми тебе дуже любимо“, – написав Максим Комар.

За повідомленням видання Zaxid.net винуватцем ДТП, являється племінник екс-мера Сколе 24-річний Роман Кашаник.

Також, як повідомляє видання кермувальник “Опель Вектра” Роман Кашаник, їхав за кермом перебуваючи у станні алкогольного сп’яніння.

Відомо, що Кашаник знаходиться у реанімації, однак загрози його життю немає.

Видання Zaxid.net повідомляє, що зі слів місцевих мешканців, Роман Кашаник вже не перший раз сідає за кермо напідпитку.

Саша

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

1 день ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

2 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago