В одному з сіл Краснопільського району Сумської області пенсіонер жорсткого вбив свого товариша. Злочин скоїв 66-річний чоловік.
Про це повідомили в пресслужбі департаменту карного розшуку Національної поліції України. Там зазначили, що до них надійшло повідомлення про зникнення 64-річного чоловіка (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
Працівники карного розшуку ГУНП в Сумській області у взаємодії з поліцейськими провели комплекс першочергових заходів та встановили, що безвісти зниклий став жертвою злочину 66-річного місцевого мешканця, який вбив потерпілого.
“Правоохоронці з’ясували, що з метою приховання скоєного, зловмисник розчленував тіло жертви та закопав у трьох різних місцях. Рештки загиблого знайдено.Зловмисника затримано, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу – тримання під вартою”, – розповіли в пресслужбі.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…