facebook

Понад 5 тисяч об’єктів нерухомості в Італії: Ватикан вперше оприлюднив конфіденційну інформацію про своє майно

Інформація про нерухомість містилась у фінансовому звіті за 2020 рік

Ватикан вперше оприлюднив інформацію про свою нерухомість, розкривши, що володіє 5 171 об’єктом в Італії та за кордоном.

Про це повідомляє Reuters.

Подробиці про майно Ватикану

Інформація про нерухомість містилась у фінансовому звіті за 2020 рік для Святого Престолу та першому в історії бюджеті Управління майном Апостольського престолу (APSA). Загалом Ватикан опублікував понад 50 сторінок фінансової звітності. APSA показало, що володіє 4 051 об’єктом нерухомості в Італії та 1 120 — за кордоном, не враховуючи посольств по всьому світу. Однак лише 14% усіх італійських об’єктів здавали в оренду за ринковими цінами. Більшість нерухомості здавалась за заниженими цінами, зокрема службовцям церкви. Близько 40% об’єктів були інституційними будівлями: школами, монастирями та лікарнями.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За кордоном Ватикан володіє нерухомістю, зокрема, у дорогих районах Лондона, Женеви, Парижа та Лозанни.

Публікація фінансових звітів відбувається незадовго до судового процесу над 10 людьми, яких підозрюють у розкраданні, відмиванні грошей, шахрайстві та зловживанні службовим становищем.

Що відомо про цю судову справу?
Розслідування виявило мережу фірм у Швейцарії, через які здійснювалися сумнівні фінансові операції з коштами Ватикану.
Серед фігурантів справи — 73-річний кардинал Анджело Беччіу, якого у вересні 2020 року звільнив Папа Римський.
Проти Анджело Беччіу висунуті звинувачення в п’яти епізодах розкрадання коштів, двох — зловживання владою і одного — примусу свідка давати неправдиві свідчення в суді. Кардинал начебто намагався завадити розслідуванню фінансових злочинів у Ватикані.
Беччіу є найбільш високопоставленим представником Ватикану, якого судитимуть за фінансові злочини. Згідно з церковним правом, це рішення затвердив особисто Папа Римський. Судове засідання назначене на 27 липня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...