Перед прощанням із 6-річною дівчинкою стало зле її дідусю, йому медики надали допомогу.
У с. Старий Салтів Харківської області 30 липня прощаються із 6-річною Мирославою Третяк, у вбивстві якої підозрюють 13-річного хлопця. На похорон дівчинки прийшло багато місцевих жителів, які не розійшлись навіть під час сильної грози, яка сталась перед похороном дитини.
Про це повідомляє newsroom.kh.ua.
На вулицю Некрасова, де живе родина вбитої дитини, прийшло орієнтовно 50 місцевих жителів. Тіло дитини привезли біля полудня. Сьогодні Мирославу поховають. Для цього вже прибули священники.
Також на похороні присутні правоохоронці та карета швидкої медичної допомоги. Перед прощанням із 6-річною дівчинкою стало зле її дідусю, йому медики надали допомогу.
Перед похороном в Старому Салтові почалась сильна гроза, проте люди через це не розійшлись.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…