Вчора, 30 липня, у Львові на вулиці Замарстинівській 127 під час будівельних робіт у ЖК “Барселона” помер 35-річний працівник.
Як повідомив “Ділу” представник компанії забудовника “Мій дім” Роман Мартиник, чоловік працював на субпідрядну організацію ТОВ “Комфорт та безпека”, у якої ЖК замовило ворота для паркінгу.
“Цей працівник монтував ворота. Власник ТОВ “Комфорт та безпека” мені розповів, що робітник помер від гострого інфаркту, а не через техніку безпеки чи інші речі. Вже є офіційне заключення медиків. Власник фірми зараз допомагає сім’ї померлого”, – каже Роман Мартиник.
Як повідомили у пресслужбі поліції, попередньо до правоохоронців надійшла інформація про падіння працівника. Причина смерті наразі встановлюється.
Нагадаємо, раніше у ДСНС Львівщини “Ділу” повідомили, що під час будівельних робіт на новобудові ЖК “Барселона” загинув 35-річний працівник
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…