Categories: Трагедії

У Польщі під час нелегального демонтажу будівлі загинув українець

У п’ятницю, 30 липня, обвалилася стіна будівлі на вулиці Вержбова в сілезькому селі Погуже, де проводилися роботи з демонтажу.
Про це повідомляє Inpoland.net.pl.

Внаслідок обвалу стіни загинув 56-річний громадянин України. Він працював у компанії, яка виконувала роботи. Інших постраждалих немає.

На місці були присутні прокурор, поліція, пожежники та працівники Національної інспекції праці. Поліцейські запевнили, що роботи по знесенню проводилися легально.

Христина

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago